Esat.lt facebook'eKodėl tirpsta ir skauda rankos pirštus?

Nuolat dirbant kompiuterio pele ar netgi paprasčiausiai rašant pertempiami sąnariai, todėl riešo srityje sustorėja sausgyslių žiedas, per kurį eina nervas ir šį užspaudžia.

Tuomet tirpsta ir skauda rankos pirštai. Kas patyrė šį skausmą, žino, kad jis būna gana stiprus, ir net tenka griebtis vaistų. Tai vadinama tuneliniu riešo sindromu, kuris labiausiai kamuoja programuotojus.

Beje, tai toks paplitęs negalavimas, kad kuriamos programos, kurios leidžia programuoti garso komandų pagalba, ir ranka gali pailsėti.


Kaip saugotis?

Kiek įmanoma įvairinkite darbą, kad jis nebūtų monotoniškas, o riešas - nuolat vienodai įtemptas. Įsigykite ergonomišką padėkliuką pelei. Nors šis susirgimas atrodo gana nerimtas, medikai tvirtina, kad gana dažnai nuo jo išvaduoja tik operacija.Ergonomiški padėkliukai pelei ir klaviatūrai

G a i r ė s » Rankos • Sanariai •
 

Delno linijos Ką gali išduoti mūsų delno linijos?

Iš delno linijų žinovai gali "perskaityti" netgi kokio amžiaus ir kokios traumos gali įvykti. Dažniausiai yra išskiriamos keturios pagrindinės delno linijos: gyvenimo, širdies, galvos ir likimo..

K a t e g o r i j a » Esate sveiki?
G a i r ė s » Rankos


  Taisyti-papildyti

 Nepamirškite, kad BŪTINA atsižvelgti į savo ligas, tad NEPAMIRŠKITE pasitarti su savo gydytoju, prieš pasinaudojant svetainėje atrastais patarimais!


Reklama!

© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta:

2023-09-04