Nagų lako spalvų reikšmė

Psichologai jau seniai įrodė, kad nagų ir rankų grožis turi daug įtakos žmogaus nuotaikai. Todėl gražiai lakuoti, spalvoti nagai gali išvaduoti nuo daugelio kompleksų, padėti labiau pasitikėti savimi, netgi gydyti depresiją. Dažnai kyla klausimas, kokią gi spalvą pasirinkti?

Atsakymą galima būtų pasakyt ir vienu sakiniu – spalva turi patikti. Jei moteris nemėgsta mėlynos spalvos, jai, nors ir būtų madinga, nebūtina puošti nagų mėlynai. Tačiau yra vienas „bet“.

Kartais moterys bijo eksperimentuoti, dėl įpratimo naudoja visuomet tik tą pačią spalvą. Todėl norėčiau paskatinti moteris eksperimentams, nebijoti ir ryškesnių spalvų.

Moterys puikiai žino,kokie rūbai kabo jų spintoje. Dažniausiai garderobe vyrauja keletas pagrindinių spalvų. Tokiu atveju nėra sunku pritaikyti nagų lako spalvas. Ypač efektingai ir stilingai atrodo ryškesnės spalvos.

 Viskas apie spalvas - anuo A iki Ž 

Pavyzdžiui, ,prie žalsvo kostiumėlio yra derinamas šiek tiek šviesesnio ar tamsesnio atspalvio žalsvas nagų lakas. Nagų laką galima derinti ir prie dažniausiai nešiojamo šalikėlio ar rankinės. Atrodysite labai stilinga. Ir nereikia bijoti ryškių spalvų.

Juk nepatinkančią spalvą galima greitai ir lengvai pakeisti.

Klasikinis variantas – nagų laką derinti prie lūpų dažų spalvos. Tokiu atveju visiškai nesvarbu, kaip esate apsirengusi.

Na, o per šventes, kitomis išskirtinėmis progomis ar tiesiog norint nuvyti šalin liūdną nuotaiką, galima pasidovanoti ir nagų dizainą. Specialistas papuoš Jūsų nagus įvairiais piešiniais, raštais, karoliukais, netgi gėlytėmis ar drugeliais, suformuotais iš akrilo. Galima nagų dizainą derinti prie jūsų papuošalų.

Raudona – aistros, meilės, gyvybingumo spalva. Sodri, karšta, tiesiog deginanti purpurinė, kaip ir visi prinokusių uogų atspalviai, simbolizuoja seksualumą. Tokia spalva lakuoti nagus gali visiškai savimi pasitikinčios, jausmingos ir aistringos dailiosios lyties atstovės. Tinkamas pasirinkimas ir šiems zodiako ženklams: Avinui, Liūtui ir Jaučiui.

Geltona – amžinos paslapties spalva. Čia galimi ir auksiniai, persiko, smėlio, įvairūs koralų atspalviai. Karštą saulę ir dykumos smėlį primenančius atspalvius renkasi ramios, santūrios, tačiau kartu ir jausmingos moterys. Tinkamas pasirinkimas ir šiems zodiako ženklams: Šauliui, Liūtui, Mergelei.

Metalo spalva – derina paslapties, neprieinamumo ir agresijos bei jėgos simbolius. Sidabrinė, pilka, ledinė, nekaltumo spalva. Asocijuojasi su šalta ir balta žiema. Jas gali rinktis kovotojos, valingos, tvirtai savo tikslo siekiančios moterys. Tinkamas pasirinkimas ir šiems zodiako ženklams: Dvyniams, Liūtui, Ožiaragiui, Skorpionui.

Mėlyna - slapčiausių troškimų spalva. Šaltas, rafinuotas, subtilus žalsvai melsvas turkio atspalvis ir elegantiškas ultramarinas su permatomais perlamutro blizgesiais skirti romantikėms ir svajotojoms. Naktinio sniego ir daugybė kitų mėlynos spalvos atspalvių tinka švelnioms moterims. Tinkamas pasirinkimas ir šiems zodiako ženklams: Vandeniui, Svarstyklėms, Vėžiui, Skorpionui ir Žuvims.

Juoda - tai klasika, prabanga, iškilmingumas. Juoda visada madinga, o juodi, blizgantys nagai visada suteiks įvaizdžiui prabangos, puošnumo ir seksualumo atspalvį. Tai ypač gražiai dera su kitomis spalvomis.


    G a i r ė s » Stilius, mada | Grožis | Nagai | Spalvos |