Kokios spalvos tau tinka?

Skirtingos spalvos skirtingiems žmonėms gali sukurti visiškai skirtingą efektą. Kartais teigiamą, o kartais nelabai. Itin svarbu yra žinoti, kokios spalvos tinka, o tą lengviausia padaryti atsižvelgiant į odos ir plaukų spalvą.

• Šviesi oda ir šviesūs plaukai - jei tavo oda blyški, akys mėlynos, žalios arba šviesiai rudos, o plaukai šviesūs arba šviesiai rudi, tai tau tinkančios spalvos yra mėlyna, žalia (ypač tada, jei tavo plaukai yra kaštoniniai), rožinė (nuo violetinės iki purpurinės), tamsiai raudona, pilka, juoda (tačiau jos naudoti reikėtų saikingai, jei tavo veidas yra kiek kaulėtas). Tau netinkančios spalvos yra visi geltoni bei oranžiniai tonai, bei visi smėlio atspalviai (nuo baltos iki šampaninės). Patarimas: makiažui rinkis sidabrinę ir mėlyną spalvas, o aksesuarus – iš sidabro ar baltojo aukso.


• Šviesi oda ir tamsūs plaukai - jei tavo oda šviesi, akys ir plaukai tamsiai rudi ar juodi, tai tau tinkančios spalvos yra intensyvi mėlyna, raudona ir rožinė (o ypač ryškių atspalvių), kontrastingos spalvos, chaki žalia bei juoda. Tau netinkančios spalvos yra visi pasteliniai tonai, ruda ir smėlio spalva bei balta. Patarimas: makiažui rinkis šiltas spalvas ir atspalvius, o papuošalus rinkis iš geltonojo aukso.


• Tamsi oda ir šviesūs plaukai - jei tavo oda tamsi, akys šviesiai mėlynos ar šviesiai žalios, o plaukai šviesūs ar šviesiai rudi, tau tinkančios spalvos yra visos smėlio spalvos ir atspalviai (ypač šampaninė), žalia, rudi atspalviai, oranžinė bei raudona. Tau netinkančios spalvos yra juoda (nebent nedideli jos kiekiai), kaštoninė, tamsiai mėlyna bei balta. Patarimas: makiažui rinkis auksinę rudą ar smėlinę spalvas, o papuošalus rinkis iš geltonojo aukso.


• Tamsi oda ir tamsūs plaukai - jei tavo oda tamsi, akys ir plaukai tamsiai rudi ar juodi, tai tau tinkančios spalvos yra mėlyna, ypatingai tamsiai mėlyna, tamsiai žalia, rožinės atspalviai, juoda (tačiau jos vartok saikingai, jei esi kaulėto veido), pilkos atspalviai, oranžinė. Tau netinkančios spalvos yra visi geltoni atspalviai ir smėlio spalvos. Patarimas: makiažui rinkis šaltų tonų sidabrinę ar žydrą spalvas, o papuošalus rinkis pagamintus iš sidabro ar baltojo aukso.


    G a i r ė s » Stilius, mada | Grožis | Plaukai | Spalvos |