Kosmetika su kregždžių lizdų ekstraktu

- dar vienas šuolis tobulesnės odos link.
Ko tik nepadarytų moteris dėl tobulos odos. Ne tik šiuo laikotarpiu moteris puoselėja savo odą, jau tokios moterys kaip Nefertitė, Kleopatrą dėl grožio į pagalbą kvietėsi gyvūnus, ar bent jau pasinaudodavo jų teikiamomis paslaugomis. Širšes dėdavosi ant lūpų ir joms įgėlus jos atrodydavo putlesnės, ne veltui iki šių laikų išliko patarlė, kad "grožis reikalauja aukų".

Štai dar vieni mums visiems puikiai pažįstami gyvūnėliai – kregždės. Net nekiltų mintis, kad ne pačios kregždės, o jų lizdai gali praversti mūsų odai. Taip, tai tikra tiesa. Kregždžių lizduose gausu epidermio augimo faktoriaus (EGF – epidermal growth factor). Jis didesnis negu bet kuriuose kituose grožio pramonės produktuose. EGF yra polipeptidas (aminorūgščių junginys), skatinantis ląstelių augimą bei dauginimąsi.

 Natūralios kosmetikos elektroninė parduotuvė 

Žmogaus kūne jo randama piene, seilėse, šlapime, trombocituose, makrofaguose, ašarose ir spermoje. Mums senstant EGF mūsų kūne mažėja, todėl ant savo veido odos ir pastebime senėjimo procesą – atsiradusias raukšles, pigmentines dėmes, šiek tiek pakitusią odos struktūrą. Odą vėl pildant EGF senėjimo procesas pristabdomas, bet ne sustabdomas. Senėjimo, kad ir kaip gaila sustabdyti niekas nepajėgus. Pasidžiaukime tuo, kad bent jau su kitų pagalbą jį galime pristabdyti.

O dabar plačiau apie lizdus...

Kregždės lizdai pasitarnauja ne tik kosmetikos pramonėje, kinai tai laiko kaip didžiausią delikatesą. "Kregždės lizdas" Kinijoje valgomas jau daugiau nei 400 metų. Ypač jis yra paplitęs Kantono virtuvėje, kur laikomas ypatingu delikatesu. Šiuo metu tai yra vienas brangiausių maisto produktų pasaulyje. Dubenėlis sriubos Honkonge gali kainuoti nuo 30 iki 100 JAV dolerių, o baltų lizdų kilogramas – iki 2000 JAV dolerių. Raudonųjų lizdų kilogramo kaina kartais siekia ir 10 000 JAV dolerių. Didžiausi jo importuotojai yra Honkongas ir JAV. Šie paukščiai lizdus darosi iš ore kietėjančių savo seilių ir tvirtina prie uolų ir ne tik.

Plačiau apie kosmetikos naudojimo privalumus ...
Odai reikalingų medžiagų atsinaujinimas, bene didžiausias pliusas, tačiau jų yra tikrai ne vienas. Naudodami kosmetika su kregždžių lizdų ekstraktu Bio – essence palaikysite reikiamą odos struktūrą, odos elastingumą, reikiamą drėgmės kiekį ląstelėse ir kaip jau minėjome sulėtinsite odos senėjimo procesą. Be to nepamirškime, galbūt tai padės Jums vėl atrasti džiaugsmą gyvenimu.

[A t s i u n t ė: Natureja]


G a i r ė s » Viskas apie sveikatą | Verta žinoti | Kosmetika | Oda |