Puošybos raštai saugantys nuo blogio

Nuo blogio saugantys puošybos raštai - seniau žmonės tikėjo, kad magiškieji namų ir baldų puošybos raštai gali apsaugoti ir nuo blogio. Šiaip sau vientik dėl grožio mūsų proseneliai ko gero nedarė nieko, nes iš tikrųjų pernelyg sunkus buvo jų gyvenimas. Tačiau yra manoma, kad jie tvirtai žinojo, kad grožis pritraukia gėrį, kad gerosios dvasios - aplanko tuos namus, kurie jiem pasirodo gražūs.

Pasak mokslininkų, visa namų struktūra yra panaši į voratinklį, kurio siūlai sudaro sudėtingą raštą. Šie siūlai - tai energetiniai srautai, o raštai - energetinių srautų susikaupimo vietos. Jei energetiniame namų rašte yra ertmė, tai pro ją į namus ateina neprašyti svečiai. Šiuos svečius, liaudis labai įvairiai vadina: piltergeistais, vaiduokliais, bildukais ir pan.

Yra manoma, kad sienų ir baldų raštai gali užlopyti energetines ertmes, todėl į namus neleis patekti blogio jėgoms. Raštų variantų yra gana daug ir kiekvienas raštas atlieka savo funkciją, todėl prieš pasirinkdami raštą turite tiksliai žinoti, nuo ko jūs norite apsaugoti namus.
Suvokti tai nėra sudėtinga, tereikia pagalvoti apie savo ir Jums artimų žmonių gyvenimą, kad suvokti, kokiose situacijose Jums iškyla didžiausi sunkumai, nes būtent toje srutyje, nematomoje riboje tarp gėrio ir blogio, Jus ir puola tamsiosios jėgos.


Visus apsauginius raštus, priklausomai nuo, kokia spalva Jus atakuoja tamsiosios jėgos, galima sąlyginai suskirstyti:

• Raudonus - tamsiosios jėgos raudona spalva pirmiausia pažeidžia seksualinę gyvenimo pusę, todėl namuose atsiranda rimtos asmeninės problemos, sutrinka lytinis gyvenimas, atsiranda impotencija, frigidiškumas, nevaisingumas. Šios problemos suardo šeimas, sulaužo gyvenimus.
Šių jėgų puolimą patariama atremti rato ar spiralės formos puošybos elementais. Šios formos raštais išmarginkite sienas ar išsiuvinėkite rūbus, rankšluoščius, patalynę...


• Žalius - jei blogio jėgos atakuoja žalia spalva sutrinka sveikata: ima kankinti neaiškios kilmės galvos ir širdies skausmai.
Šiuo atveju turėtų padėti du medžių ar banguotų linijų raštai.


• Mėlynus - jei dėl kažkokių neaiškių priežaščių pablogėjo santykiai šeimoje, vaikai visiškai neklauso, o Jūs vis dažniau mąstote, kad vienam gyventi lengviau, blogio jėgos Jus atakuoja mėlyna spalva.
Nuo tokių blogio jėgų gali apsaugoti žvaigždės, trikampiai, spiralės.• Violetinius - blogio jėgų puolimas violetine spalva - asmeninių problemų priežastis. Šiuo atveju Jums gali atrodyti, kad gyvenimas yra beprasmis.
Suimkite save į rankas ir pieškite žvaigždes, banguotas linijas ir spirales/


Puošybos elementai turi atitikti blogio jėgų atakos spalvą.


Jei tarp paminėtų problemų Jūs neradote savo problemų arba didelių sunkumų Jūsų gyvenime nėra, o norisi apsisaugoti nuo galimos blogųjų jėgų įtakos, pasirinkite vieną iš, taip vadinamų, universaliųjų raštų.

• Kryžius - kliūtis blogio jėgoms.
• Ratas - motinystės, derlingumo ir sėkmės simbolis.
• Žvaigždė - proto ir kūrybos ženklas.
• Medis - (piešiamas kaip aukštyn apversta eglutė) - ilgaamžiškumo simbolis.
• Kvadratas - vaisingumo simbolis. Šį simbolį galite dar labiau sustiprinti horizontaliomis ir vertikaliomis linijomis.
• Trikampis - gėrio, tarpusavio supratimo ir meilės simbolis.
• Banguota linija - vanduo, naujo gyvenimo pradžia. Vertikaliai kylanti banguota linija - tobulėjimo ir kilimo aukštyn simbolis.
• Spiralė - išmintis, intuicija. Tai ypač stiprus ženklas, o ypač tada, kai jis yra raudonas, juodas ar baltas.

G a i r ė s » Amuletai |