Kaip pasirinkti šukuoseną pagal veido formą?

Renkantis šukuoseną, vertėtų pasikliauti ne tik mada, bet ir atsižvelgti į savo veido formą, ir pasirinkti būtent tai kas tinka jūsų veidui o ne draugei..

Apvalus veidas

Požymiai - ši veido forma primena apskritimą, nes pasižymi apvaliu smakru.

TAIP - šiuo atveju reikia stengtis vizualiai sumažinti apvalumą. Tinka švelniai sluoksniuotas kirpimas. Tokio kirpimo dėka veidas atrodys lieknesnis, vizualiai sumažės krūvis veido šonams. Tinka iškarpyti ir atkelti plaukai galvos viršuje. Norint veidui suteikti ovalumo, šonus taip pat reikėtų iškarpyti, tačiau jų neišpūsti, o šukuoti juos link veido, kad iš dalies prisidengtų skruotikaukiai.

NE - venkite trumpų, nesiekiančių smakro linijos, plaukų. Garbanoti plaukai taip pat tik paryškins veido apvalumą. Venkite rištis plaukus į kasą, nes veidas visiškai atsidengia ir pasimato visas apvalumas.

Įžymybės - turinčios tokią veido formą: Fergie, Kate Bosworth, Oprah Winfrey, Cameron Diaz, Kirsten Dunst, Michelle Williams, Catherine Zeta-Jones.


Kampuotas veidas

Požymiai - veido forma primena kvadratą, nes jos žandikauliai yra kampuoti.

TAIP - šiuo atveju svarbiausia neišryškinti kampuoto smakro. Garbanoti, banguoti plaukai puikiai tam tinka. Taip pat galima iškarpyti trumpus plaukus, arba nuo smakro linijos sluoksniuoti ilgus plaukus.

NE - venkite tiesių kirpčiukų, ilgų, visiškai tiesių plaukų. Tokie tik paryškins griežtus žandikaulius bei smakrą.

Įžymybės - turinčios tokią veido formą: Gwyneth Paltrow, Demi Moore, Angelina Jolie, Isabella Rosellini, Rosario Dawson.


Ovalus veidas

Tai pati idealiau veido forma - kuri sukelia mažiausiai nepatogumų pasirenkant šukuoseną - kaip sakoma tinka beveik viskas.

Šiai veido formai lengviausia pritaikyti kirpimo stilių. Tiesūs ar garbanoti, trumpi ar ilgi – Jums tiks viskas. Visgi galima pritaikyti kirpimą gražiausiam Jūsų veido bruožui. Pavyzdžiui, akis puikiai padės išryškinti tiesūs kirpčiukai.

NE - nors trumpų šukuosenų patartina vengti, taip pat nepatartina itin aukštai susi rišti plaukus.

Įžymybės - turinčios tokią veido formą: Kate Hudson, Jessica Alba, Jada Pinkett-Smith.


Pailgas veidas

Požymiai - pailgam veidui būdinga aukšta kakta ir ilgas smakras. Dažnai apatiniai žandikauliai būna kampuoti.

TAIP - šiuo atveju svarbiausia vizualiai nepailginti veido dar labiau. Idealiai tinka masyvūs, tiesūs kirpčiukai. Idealus - kirpčiukai iki antakių. Jei veidas labai kampuotas, kirpčiukus reikia prakarpyti.

Tinka, apvalios trumpų plaukų šukuosenos ar banguoti ilgi plaukai taip pat sukuria masyvumo pojūtį. Garbanos turėtų būti didesnės šonuose, ne tik ne viršgalvyje.

NE - Venkite ilgų bei tiesių ar ypač trumpų plaukų, taip iškeltų viršutinėje galvos dalyje, nepatartina atidengti kaklą.

Įžymybės - turinčios tokią veido formą: Sarah Jessica Parker, Liv Tyler, Ashlee Simplon, Giselle Bundchen.


Trikampis veidas

Požymiai - trikampiui veidui būdinga platūs skruostų iškilimai platesnė kakta ir siauras smakras.

TAIP - reikėtų maskuoti duobutę smakre išryškinant akis bei žandikaulius. Ilgiems plaukams gerai tinka sluoksniuotas kirpimas. Trumpesniems – apvalesnės šukuosenos. Apskritai tokios formos veidui geriausiai tinka tiesūs arba ovalios formos kirpčiukai iki antakių linijos. Geras sprendimas - plunksnele pakarpyti plaukai prie ausų, kuriuos pašukavus link veido užsimaskuotų platūs skruostikauliai. Tinkamiausias plaukų ilgis iki smakro linijos.

NE - venkite stipraus iškarpymo, labai trumpų kirpčiukų, trumpų plaukų, rištis plaukus į kasą... apskritai vertėtų vengti visiško veido atidengimo.

Įžymybės - turinčios tokią veido formą: Katie Holmes, Jennifer Lopez, Reese Witherspoon.


    G a i r ė s » Stilius, mada | Grožis | Plaukai |