Dendroterapija - gydymas medžiais





Nuo senų senovės medis yra augimo, jėgos, stiprybės ir amžinojo gyvybės atsinaujinimo gamtos cikle simbolis. Žmonės ir medžiai turi bendrą likimą. Šis žinojimas šiandien įgauna naują pagreitį..

Žinomi menininkai, filosofai ir poetai, lankydami „savo medžius“, šaukdavosi įkvėpimo ir naujų kūrybinių jėgų. Gautama Buddha po Šventuoju medžiu patyrė nušvitimą.

Medžiai yra gyvos kvėpuojančios būtybės su oda, kraujagyslėmis, kraujo apytaka ir nervais. Jie jaučia skausmą ir džiaugsmą, turi gebėjimų ir gydomųjų savybių, jie gal bendrauti su žmogumi, gydyti jo sielą ir kūną, keisti charakterį, teikti paguodą ir dar daug ką.

 Patarimai - gydymas medžiais arba mediena
 Kaip atskirti kuris medis vampyras kuris donoras?
 Medžių poveikis sveikatai

Dar prieš 200 metų buvo žmonių, kurie jautė ypatingą ryšį su medžiais, gimus vaikui, tėvai kieme arba sode pasodindavo medį. Dažnai tarp medžio ir vaiko užmegzdavo papildomą ryšį, kartais medį paliedavo vandeniu, kuriame pirmą kartą numaudė kūdikį.

Tikriausiai ne vienam teko matyti žmonių, besiglaudžiančių prie medžių kamienų. Ką tuomet pagalvodavote? turbūt pirma mintis - keistuolis, tačiau anaiptol, tai tik žmogus tikintis medžių pagalba sveikatai.

Nuo seno žinoma, kad medžiai turi gydomųjų galių, bet tikėtis, kad vien jų pagalba galima susigrąžinti prarastą sveikatą, be abejo, būtų pernelyg naivu. Susirgus reikia kreiptis į gydytoją ir pildyti jo nurodymus, o dendroterapiją – gydymą medžiais arba mediena galima pasitelkti tik kaip papildomą gydymo priemonę.

Kiekvienas medis savaip rezonuoja su žmogaus kraujotakos, limfine bei nervų sistema ir daro atitinkamą įtaką sveikatai. To siekiant galima paprasčiausiai būti šalia medžio, glaustis prie jo kamieno arba prie probleminių kūno zonų glausti medžių nuopjovas arba pliauskeles. Vien pasivaikščiojus po mišką gali išnykti nuovargis, pagerėti nuotaika ir savijauta.


G a i r ė s » Viskas apie sveikatą | Verta žinoti | Augalai | Medžiai | Netradiciniai gydymai |