Esat.lt facebook'eRūkymo metimas taikant hipnozę

Hipnozė, atliekama privačiai gali būti naudinga metant rūkyti, tačiau jokiais tyrimais nenustatyta, kad tai yra itin veiksmingas būdas atsikratyti įpročio rūkyti.

Neįtikėtina, bet iš visų tirtų metodų, hipnozė pasirodė pačiame viršuje.

Šis metodas susilaukė daugybės klausimų apie metimą rūkyti, todėl buvo atlikti išsamūs hipnozės poveikio tyrimai:

• Geros naujienos - yra tokios, kad hipnozė atskirais atvejais yra geras būdas mesti rūkyti; tyrimai parodė, kad kai hipnozė taikoma profesionaliai, tai sėkmingas metimo procentas yra kiek daugiau nei 66%.

   Daugiau metodų - kaip mesti rūkyti?

Palyginimui, sėkmės metant procentas individualiai yra tik 5%, naudojant elgsenos terapiją – 25%, naudojant nikotino pakeitimo terapiją NPT – 25%, tai hipnozė atrodo kaip pats patikimiausias metodas. Tiesa sakant, nėra kito tokio metodo su tokiu aukštu sėkmės procentu, pagrįstu tyrimais, o ne reklaminiais šūkiais kaip hipnozė.

• Blogos naujienos - pasirodo, kad norint pasiekti 66% sėkmės lygį, reikia patenkinti du faktorius. Pirmiausia, reikia mažiausiai 4 hipnozės seansų. Taigi, tai reiškia kad visos programos kurias sudaro tik viena sesija yra bevertės. Antra, hipnozei naudojamas specialus protokolas, prie kurio priėjimą turi tik licencijuoti psichologai. Kai renkatės hipnozės specialistą, labai svarbu pasirinkti tokį, kuris turėtų atitinkamą išsilavinimą ir mokslinį laipsnį, o ne būtų tik išklausęs kursus, kitaip 66% sėkmės lygio net nesitikėkite. Tai gan brangus metodas.

Žinoma, galima nusipirkti hipnozės audio programą ir atlikti seansą pačiam namie. Šis būdas vis labiau populiarėja ir susilaukia ne mažesnės sėkmės nei susitikimas su hipnozės specialistai asmeniškai. Geriausias šios alternatyvos bruožas yra tai kad ji yra gerokai pigesnė ir galite taikyti kiek norite bei kada norite, t.y. patogiu sau laiku.

G a i r ė s » Hipnozė • Rūkymas •
 

Sulaužyta cigaretė Kaip mesti rūkyti?

Jei žmogus rūkė 10 metų ar daugiau, mesti rūkyti iškart ne taip jau ir paprasta. Tuomet rūkyti reikia mesti palaipsniui, kasdien surūkant vis mažiau cigarečių, neįtraukti dūmų į plaučius....

K a t e g o r i j a » Būkime sveikesni
G a i r ė s » Rūkymas


Cigarų rūkymo kultūra Cigarų rūkymo kultūra

Pasak, istorijos šaltinių cigaras - pats seniausias tabako gaminys. Yra manoma, kad cigarų rūkymas buvo paplitęs IX amžiuje tarp centrinės amerikos indėnų. Į Europą juos atvežė Kristupas Kolumbas....

K a t e g o r i j a » Stilius, mada
G a i r ė s » Rūkymas


Ir nėra cigaretės Kaip sušvelninti nikotino trūkumo poveikį?

Sugalvokite kokių nors judesių rankoms ir burnai. Jeigu mėgstate kramtyti gumą, taip ir padarykite. Jeigu mėgstate dėlioti dėliones, tai nusipirkite naują ir dėliokite....

K a t e g o r i j a » Būkime sveikesni
G a i r ė s » Rūkymas


  Taisyti-papildyti

 Nepamirškite, kad BŪTINA atsižvelgti į savo ligas, tad NEPAMIRŠKITE pasitarti su savo gydytoju, prieš pasinaudojant svetainėje atrastais patarimais!


Reklama!


© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta: 2018-02-10