Esat.lt facebook'eNikotino pakeitimo terapija (NPT)

Yra sukurta įvairių produktų, kurie pakeičia nikotiną, gaunamą per cigaretes. Nikotino pakeitimo metodas padeda išvalyti jūsų organizmą nuo didelių nuodingų dozių nikotino iš rūkomų cigarečių palaipsniui ir mažomis dozėmis. Tai leidžia išvengti šalutinių produktų, kurie patenka į plaučius kartu su dūmais: dervos, dujos ir kiti pavojingi elementai.

NPT sumažina pašalinius efektus dėl nikotino nutraukimo ir didelio poreikio prisidegti naują cigaretę. Tai taipogi yra labiausiai ištirtas metodas, ir testai parodė, kad jeigu metodas taikomas tinkamai, tai šansai sėkmingai mesti padidėja dvigubai. Tai gera žinia tiems, kurie patyrė sunkias metimo pasekmes pirmais bandymais mesti rūkyti. Jeigu jūs užsirūkote pirmą cigaretę per 30 minučių nuo atsikėlimo ryte, tai šis metodas itin padidins tikimybę sėkmingai mesti.

   Daugiau metodų - kaip mesti rūkyti?

Patikrinti, ar NPT taikomas sėkmingai, visada perskaitykite gamintojo instrukcijas. Paklauskite vaistininko ar daktaro, jeigu nesate tikras dėl naudojimo instrukcijos. NPT yra daug saugesnis nei rūkymas, bet jeigu turite kokių medicininių preižasčių ar dėl nėštumo, tai būtinai pasikonsultuokite su savo daktaru.

Yra keletas nikotino pakeitimo terapijos priemonių – tai lipdukai, guma, tabletės, nosies purškalas, inhaliatorius ir čiulpinukai. Šias priemones galite rasti vaistinėje ar didesniame supermarkete. Dauguma šių produktų turi sukurtas paramos programas, kurios palengvina metimo procesą.

• Lipdukas jūsų kūną nuolat maitina nikotinu mažomis dozėmis per visą dieną tol, kol esate jį prisiklijavęs, taigi jūs esate laikinai apsisaugojęs nuo nenumaldomo poreikio cigaretei.

• Guma ir purškalas duoda didesnė nikotino dozę negu lipdukas, taigi šiomis priemonėmis galite numalšinti stipresnį nikotino poreikį cigaretėms. Jeigu buvote įpratęs rūkyti nuolat per dieną pastoviais intervalais, tai lipdukas šiuo atveju tinka labiausiai.

Jeigu rūkėte tik kai susinervinate ir rečiau, tai labiausiai tiktų minėti guma ir purškalas. Tyrimais nustatyta, kad tiek guma, tiek puršakalas, tiek lipdukas, tiek inhaliatorius turi daugmaž vienodą poveikį.

G a i r ė s » Rūkymas •
 

Rūkymui - stop! Palaipsnio rūkymo metimo metodas

Lėtas palaipsninis rūkymo metimas, kai surūkoma vis mažiau cigarečių per dieną yra veiksmingas ir gan dažnas metimo būdas, kurį rūkantys žmonės išbando....

K a t e g o r i j a » Būkime sveikesni
G a i r ė s » Rūkymas


Cigaretė Šalto Kalakuto rūkymo metimo metodas

Laikykite savo mėgstamiausius nealkoholinius gėrimus šalia, nes jūs tikriausiai būsite labai ištroškę. Gėrimas padės pakeisti įprotį kelti ranką prie burnos....

K a t e g o r i j a » Būkime sveikesni
G a i r ė s » Rūkymas


Cigaretė Tradicinė akupunktūra

Akupunktūra - yra gydymo technika paveldėta iš senovės Kinijos medicinos. Kaip ir hipnozė, akupunktūra veikia tuos, kurie turi vidinį troškimą mesti rūkyti....

K a t e g o r i j a » Būkime sveikesni
G a i r ė s » Rūkymas


  Taisyti-papildyti

 Nepamirškite, kad BŪTINA atsižvelgti į savo ligas, tad NEPAMIRŠKITE pasitarti su savo gydytoju, prieš pasinaudojant svetainėje atrastais patarimais!


Reklama!


© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta: 2018-02-10