Esat.lt facebook'e



Vaistažolių mišiniai kataraktos gydymui, profilaktikai

• Ugniažolės sultis sumaišyti su vandeniu santykiu 1:1. Suvilgyti audinio gabaliuką ir pridėti prie pažeistos akies 2 kartus per dieną. Tokiu būdu gydoma glaukoma ir katarakta.

• Sumaišyti po vieną dalį beržo pumpurų, gysločio lapų, lakišiaus žolės, paprastosios takažolės žolės ir po tris dalis jonažolės žolės, paprastojo šermukšnio uogų, erškėčio uogų. 3 valgomuosius šaukštus mišinio įdėti į termosą ir užplikyti stikline verdančio vandens, palaukti 8 val. Vartoti po 1/3 stiklinės 4 kartus per dieną.

• Sumaišyti po tris dalis kraujažolės žolės ir erškėčio vaisių, dvi dalis trilapio pupalaiškio ir vieną dalį ugniažolės žolės. 1 arbatinį šaukštelį mišinio užplikyti stikline verdančio vandens, palaukti 15 min. ir perkošti. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną.

• Nupjauti šviežio obuolio viršūnę, pašalinti sėklas ir įpilti ten medaus. Obuolį su medumi uždengti nupjauta viršūne ir palaukti 2 dienas. Gautas obuolių sultis perpilti į buteliuką ir lašinti po 1-2 lašus ryte ir vakare. Bus jaučiamas perštėjimas. Gydymas trunka pusantros savaitės.

• Nuo kataraktos ir suprastėjus regėjimui dideliais kiekiais geriama stipri žalia arbata. Suvilgyti vatos tamponus arbata ir 2-3 kartus per dieną dešimčiai min. dėti ant užmerktų akių.

• Natūralų bičių medų, be cukraus priemaišų, sumaišyti su distiliuotu vandeniu santykiu 1:3, perkošti per marlę. Katarakta gydoma kas rytą ir vakarą lašinant į kiekvieną akį po 2-3 mišinio lašus. Tai reikia daryti nepertraukiamai 1 metus. Mišinį saugoti šaldytuve.

• Katarakta gydoma kėnio arba pušies sakais. Sakus praskiesti šaltalankių arba saulėgrąžų aliejumi santykiu 1:4 ir lašinti į pažeistą akį po 1 lašą 1 kartą per dieną. Jausis perštėjimas, bet reikia pakentėti. Gydymas trunka 1,5-2 mėnesius.

• Katarakta gydoma šviežiomis valerijono šaknimis. Jas reikia patalpinti į 80-100 ml indą ir užpilti 75 % spiritu, laikyti 10 dienų. Prieš miegą kelis kartus nosimi įkvėpti užpilo garus.

• Katarakta gydoma dar gyvos lydekos (kituose receptuose vėgėlės) tulžimi. 1 tulžies lašą įlašinti į ligos pažeistą akį, bus jaučiamas perštėjimas, bet reikia kentėti. Lašinti kas antra dieną 10 dienų. Po 10 dienų pertraukos gydymą pakartoti.

• Įdėti į termosą 3 vaistinės medetkos arbatinius šaukštelius ir užplikyti 0,5 litro verdančio vandens, palaukti 1-2 val. ir perkošti. Gerti po 1/2 stiklinės 4 kartus per dieną. Tą patį užpilą naudoti akių plovimui.

Puslapiai: 1 | 2 |

G a i r ė s »

 

Liaudiški patarimai kaip gydytis kaštonais Liaudiški patarimai kaip gydytis kaštonais

Kaštonų vaisius sumalkite į miltelius, sumaišykite lygiomis dalimis su kiaulės taukais ir užtepkite plonu sluoksniu ant juodos duonos riekės. Šį sumuštinį pridėkite ant gydomos skaudamos vietos ir šiltai apriškite, geriausiai tokius kompresiukus daryti prieš e..

Liaudiški patarimai kaip gydytis salierais Liaudiški patarimai kaip gydytis salierais

Puikus receptas nuo cukrinio diabeto, maždaug dviems mėnesiams - jums reiks 6 nedidelių citrinų šviečių sulčių ir 300 g saliero šaknų bei gamybai dviejų puodų, mažo ir didesnio, į kurį tilptų mažesnis puodas. Saliero šaknis gerai nuplauname, įdedame....

Liaudiški patarimai kaip gydytis Moliūgais Liaudiški patarimai kaip gydytis Moliūgais

Moliūgus puikus geležies šaltinis - labai naudingas sergant mažakraujyste ar trūkstant geležies, rekomenduojama apie 20-150 g virto moliūgo suvalgyti kasdien....

Liaudiški patarimai kaip gydytis valgomuoju česnaku Liaudiški patarimai kaip gydytis valgomuoju česnaku

Užpuolus kosuliui - keletą skiltelių česnako sumaišyti su medumi ir palaikyti tamsioje vietoje. Gerti po 1 arbatinį šaukštelį 3 kartus per dieną, užsigeriant šiltu arba karštu pienu...

Liaudiški patarimai kaip gydytis rugiagėle Liaudiški patarimai kaip gydytis rugiagėle

Akių uždegimą gydo rugiagėlių žiedų užpilas - 1 valgomąjį šaukštą žiedų užpilti stikline šalto vandens, palaukti 6 val. 2 valgomuosius šaukštus sausų susmulkintų rugiagėlės žiedų....

Vaistažolių mišiniai nuo dantų skausmo Vaistažolių mišiniai nuo dantų skausmo

Kramtant gysločio šaknį, stiebą arba lapą, gysločio nuoviru skalaujant burną, dantų skausmas išnyksta. Padės, jei iš skaudančio danties pusės į ausį įdėti gysločio šaknį ir....

  Taisyti-papildyti

 Nepamirškite, kad BŪTINA atsižvelgti į savo ligas bei naudojamus vaistus, tad NEPAMIRŠKITE pasitarti su savo gydytoju, prieš pasinaudojant svetainėje atrastais patarimais!



© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta:

2023-09-11