Esat.lt facebook'e



Vaistažolių mišiniai organizmo valymui

• Su cukrumi ar medumi sutrintos ir vandeniu atskiestos putino uogos arba išspaustos sultys ir iš jų padarytas gėrimas – puikus vitaminų šaltinis. Toks gėrimas atgaivina, suteikia papildomos energijos, valo kraują, taip pat  padeda ir sergant gastritu ar opalige.

• Spiritinis mišinys organizmo valymui. Jums reikės:
0,5 litro 96 laipsnių spirito,
0,5 litro medicininio spirito,
0,5 litro alijošiaus sulčių,
1 stiklinės kedro riešutų su kevalais,
1 arbatinio šaukštelio beržo deguto,
1 arbatinio šaukštelio 5% jodo.
Paruošti alijošiaus sultis.
Kedro riešutus su kevalais sumalti mėsmale (prieš tai juos nuplaukite ir nusausinkite ant rankšluosčio). Viską sudėti į stiklinį indą, gerai išmaišyti ir stiklainį apsukti tamsia medžiaga. Palikti stovėti 3 savaites. Nukošti,gerai nuspausti košę ir dar kartą perkošti. Gerti rytą ir vakare ant tuščio skrandžio po 1 arbatinį šaukštelį. Rytą - 30 min. iki valgio, vakare - praėjus 3 val. po paskutinio valgymo. Po dviejų savaičių pajusite, kad gyventi liko smagiau, atsiras nuotaika, pagerįžės savijauta, sustiprės imunitetas.
Atminkite, kad alijošiaus medis turi buti kuo senesnis ir dieną prieš nukerpant lapus, nelaistytas.

• Organizmo valymas rudens sezonu - jums reikės:
200g. šviežiai iškasto česnako,
500g. spanguolių.
1 kg. medaus.
Česnaką ir spanguoles sumalti mėsmale. Masę sudėti į dviejų litrų stiklainį ir palikti pastovėti 1 parai tiesiog ant stalo. Sekančią dieną į tą patį indą įdėti 1 kg. medaus ir vėl palaikyti per naktį. Po to, viską gerai išmaišius, laikyti šaldytuve. Naudoti po vieną arbatinį šaukštelį 3 kartus per dieną 15 min. iki valgio. Naudoti tol, kol išvalgysite visą stiklainį. O jeigu prie šio organizmo valymo dar pridėsite ir reguliarų badavimą (1-2 kartus per savaitę trečiadienį ar penktadienį), apsipylimą šaltu vandeniu ar kontrastinį dušą + pirtis su beržinių vantų vanojimusi ir ledinis vanduo po jos - po mėnesio jūs skraidysite kaip ant sparnų, jums norėsis gyventi. Beržinė vanta malšina raumenų ir sąnarių skausmus, gydo bronchitą, žaizdas, valo odą.
Ąžuolinė veikia raminamai, padeda įsiskaudėjus galvai, persišaldžius.
Lazdynų vanta - puiki priemonė gydyti diabetą, venų varikozę, sunkiai gyjančias žaizdas.
Šermukšninė kelia organizmo tonusą, gerina smegenų kraujotaką, didina arterinį kraujo spaudimą.
Serbentinė stiprina imunitetą, gražina odą.
Taigi, atsiras nuotaika, su kiekviena diena gerės savijauta, susinormalizuos kraujo spaudimas, atsiras darbingumas.

• Organizmo valymas ir nuo celiulito - 1arbatinį šaukštelį petražolių užpilti 1 stikline karšto vandens. Palaikyti, kad pritruktų. Perkošti. Kasdien išgerti po 1 stiklinę šios arbatos. Petražolės padeda pašalinti iš organizmo šlakus ir vandens perteklių. Šis receptas netinka besilaukiančioms moterims ir tiems, kas turi problemų su inkstais.

• Organizmo valymas šviežiomis daržovių sultimis - sultys padeda sumažinti svorį, stiprina kraujagyslių sieneles, tausoja nervų sistemą, stiprina imunitetą. Šviežios sultys patenka į kraują labai greitai. Sulčių dietos laikomasi 5 - 7 dienas, tačiau specialistai mano, kad naudingiau vieną kartą per savaitę daryti iškrovos dieną, kai vienintelis maistas - daržovių sultys.
Organizmą sulčių iškrovos dienoms BŪTINA parengti:
1. Likus dviems dienoms iki valymo, valgykite tik vegetarišką maistą.
2. Valymo dieną pradėkite išvakarėse išgerdamos laisvinamųjų vaistų.
3. Rytą pasidarykite valomąją klizmą.
4. Kiekvieną sulčių dieną išgerkite ne mažiau kaip 1,5 litro vandens įpylusios į jį 400 - 500 ml. daržovių sulčių.
5. Prieš miegą pasidarykite klizmą, į vandenį įpylę 50 ml. šviežių daržovių sulčių.
6. Jeigu sunkiai ištveriate alkį per sulčių dienas, jokiu būdu nebadaukite, laikykitės žalių vaisių ir daržovių dietos. Jeigu svaigsta galva, į valgiaraštį įtraukite rauginto pieno produktų: šviežio kefyro, varškės, jogurto. Valgykite praėjus 15 min. po sulčių gėrimo.
O kaip paruošti sultis? - sultis spauskite tik iš šviežių daržovių ir sultingų žalumynų lapų. Galite taikyti ir rankinį metodą - pirmiausia daržoves sutarkuoti, o paskui išspausti sultis per dvigubą marlę. Šiuolaikiniai tyrimai parodė, kad sultys iš sulčiaspaudžių turi įvairių pranašumų. Jos išspaudžaimos greičiau, todėl fiziologiškai aktyvios medžiagos ne taip greitai oksiduojasi. Be to, sultyse iš sulčiaspaudės yra 10% minkštimo, vadinasi tai - nektaras. Jose esama daug daugiau fiziologiškai aktyvių medžiagų ir mikroelementų, vadinasi, jos biologiškai vertingesnės organizmui.

• Lauro lapai šalina iš organizmo druskų perteklių, smėlį iš inkstų ir šlapimo pūslės. 3-5 lapeliai įmetami į stiklinę karšto vandens ir 10 minučių palaikoma ant silpnos ugnies. Geriama po 1 valgomąjį šaukštą 3 kartus per dieną prieš valgį dvi savaites.

• Arbata iš džiovintų morkų lapų - ji gerina regėjimą, valo kraują, naudinga yra nusilpus jėgoms ir peršalus. Saujelę džiovintų morkų lapų dėkite į arbatinuką užpilkite stipriai verdančiu vandeniu ir leiskite prisitraukti 30 min. Patariama gerti be jokių priedų.

• Agurkų ir salierų derinukas puikiai tinkantis organizmo valymui, ypač iškrovos dienai - susmulkinkite 1 agurką ir 1 saliero gumbą, užpilkite 300 ml vandens ir išgerkite per dieną.

Puslapiai: 1 |

G a i r ė s »

 

Liaudiški patarimai kaip gydytis vyšniomis Liaudiški patarimai kaip gydytis vyšniomis

Kraują stabdančių savybių turi susmulkinti vyšnių lapai. Jei bėga kraujas iš nosies - įdėkite į nosį vyšnios lapą, turėtų tai padėti...

Liaudiški patarimai kaip gydytis didžiąja dilgėle Liaudiški patarimai kaip gydytis didžiąja dilgėle

Užkietėjus viduriams - 2 valgomus šaukštus dilgėlių lapų užpilti 2 stiklinėmis verdančio vandens. 1 val. palaukti; perkošti. Gerti po 0,5 stiklinės 4 kartus per dieną....

Liaudiški patarimai kaip gydytis Moliūgais Liaudiški patarimai kaip gydytis Moliūgais

Moliūgus puikus geležies šaltinis - labai naudingas sergant mažakraujyste ar trūkstant geležies, rekomenduojama apie 20-150 g virto moliūgo suvalgyti kasdien....

Vaistažolių mišiniai plaukų priežiūrai Vaistažolių mišiniai plaukų priežiūrai

Plaukus stiprina ir skatina jų augimą: 30-50 g svogūnų lukštų užpilti stikline vandens ir virinti 15-20 min., palaukti 30 min. ir perkošti. Išplautus sausus plaukus suvilgyti nuoviru....

Vaistažolių mišiniai esant kojų skausmams Vaistažolių mišiniai esant kojų skausmams

Vonelė pavargusioms kojoms - saują susmulkintos ievos žievės suberti į emaliuotą puodą, užpilti 3 litrais šalto vandens, uždengti, 30 min. pavirinti ant silpnos ugnies....

Liaudiški patarimai Mėšlungio gydymui Liaudiški patarimai Mėšlungio gydymui

Dažnai kamuojant kojų mėšlungiui. 100 gr. bitkrėslės užpilti 0,5 litro degtinės, 10 dienų palaikyti tamsioje šiltoje vietoje ir po to perkošti. Gautu antpilu įtrinti skaudamas vietas....

  Taisyti-papildyti

 Nepamirškite, kad BŪTINA atsižvelgti į savo ligas bei naudojamus vaistus, tad NEPAMIRŠKITE pasitarti su savo gydytoju, prieš pasinaudojant svetainėje atrastais patarimais!



© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta:

2023-09-11