Esat.lt facebook'eSintetinio pluošto gaminių valymas

Drabužių iš sintetinių audinių priežiūra

• Pageltusį sintetinio pluošto gaminį 10 min palaikykime tirpale, paruoštame iš 6—7 l vandens, 3 buteliukų 3% vandenilio peroksido ir šaukšto acto.

   Sintetinių pluoštų savybės ir priežiūra

• Sintetinio audinio marškinius su kietais rankogaliais ir apykakle skalbkime rankomis šiltame vandenyje. Prieš skalbiant patariama juos 2 val pamirkyti kokių nors skalbiklių tirpale (5 g litrui vandens). Labai įdėvėtas vietas įtrinkime skalbiklio košelėje pavilgyta kempine. Išskalbtus baltus marškinius galima balinti optiniais baltikliais. Gręti nereikėtų.

• Raštuoto nailono gaminius skalbkime šiltame, o skalaukime šaltame vandenyje, negręžkime. Jeigu prieš džiaudamos ištiesinsime visas raukšles, jų nereikės laidyti.

• Po dušo srove palaikytos išskalbtos nailoninės palaidinukės ir marškiniai atrodys kaip išlaidyti.

• Gydomieji skalbiniai iš chlorino skalbiami šiltame vandenyje su bet kokiais skalbikliais, skalaujami ir nuspaudžiami negręžiant. Jų negalima džiovinti šiltoje vietoje ar šaltyje, taip pat negalima lyginti ir valyti chemikalais.

• Gaminiai iš dubliuotų medžiagų neskalbiami. Įdėvėtas vietas valykime kokio nors neutralaus skalbiklio putose pavilgyta kempine arba minkštu šepečiu. Išvalę muilo tirpalą pašalinkime vandenyje pavilgyta kempine. Išskalbtus gaminius džiovinkime ant pakabų toliau nuo šildymo prietaisų ir saulės spindulių. Laidykime tik iš gerosios pusės per medvilninį audinį. Šios medžiagos neturi liestis su naftalinu ir naftos produktais. Gaminius laikykime pakabintus ant pakabų kambario temperatūroje, tamsioje vietoje.

• Kad kailis žvilgėtų, plaudamos kailinius žaislus, į vandenį įpilkime truputį acto. Plaukime greitai, kad žaislai nepermirktų, paskui apdžiovinkime ir sušukuokime.

G a i r ė s » Audiniai |
 

Bambukinių audinių savybės ir priežiūra Bambuko pluošto savybės ir priežiūra

Bambukinis pluoštas arba tiesiog bambuko pluoštas - tai ekologiškas pluoštas gaunamas iš bambukų - žolinių augalų, vienų greičiausiai augančių augalų Žemėje....

K a t e g o r i j a » GURU patarimai
G a i r ė s » Audiniai


Aksomo savybės ir priežiūra Aksomo savybės ir priežiūra

Aksomas - tai minkštas vidutinio sunkumo medvilninis arba šilkinis audinys tankiu, blizgiu, trumpučiu pūkeliu, gautu nukirpus arba tankius ataudus arba metmenų siūlus....

K a t e g o r i j a » GURU patarimai
G a i r ė s » Audiniai


  Taisyti-papildyti

   Prieš pasinaudojant čia rastais patarimais, ypač valant įvairias drabužių, gaminių dėmes NEPAMIRŠKIT pirmiausia aprašytą būdą (paminėtą konkrečią priemonę) išbandyti nematoje drabužio ar gaminio vietoje ar ant analogiškos medžiagos skiautelės. Be to, visada atidžiai išstudijuokite gaminio priežiūros instrukciją ir ja vadovaukitės.

Siūlom paskaityti!
Kailinių gaminių priežiūraKailinių gaminių priežiūra

P l a č i a u »

Džinsinių kelnių priežiūra bei skalbimasDžinsinių kelnių priežiūra bei skalbimas

P l a č i a u »


© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta:

2024-02-19